Objednávka korzetů

Úvod » Korzety » Objednávka korzetů

V současné době je čekací doba na výrobu korzetu pro mnoho objednávek kolem 8 měsíců. Bohužel tuto dobu nemohu nikterak zkrátit.
V případě, že si objednáte korzet, stačí napsat nezávaznou objednávku na mail Riwaa(zavináč)seznam.cz, tímto se zapíšete do pořadníku na výrobu korzetu.
Mail nemusí obsahovat žádné bližší specifikace výrobku.

V době, kdy přijdete na řadu s šitím korzetu si Vás pozvu na osobní konzultaci a měření.
Spolu vybereme vhodný střih, materiál, tužení i celkový vzhled korzetu ku Vaší spokojenosti, aby typ korzetu přesně odpovídal Vám i Vašim požadavkům na nošení.
Na této konzultaci si Vás i naměřím.
Hodinová konzultace je již započítána v ceně korzetu, další započatá hodina konzultace stojí 200,-.

Přibližně do dvou až čtyř týdnů (objednání korzetových komponentů ze zahraničí) si Vás pozvu na osobní zkoušku korzetu. Tehdy korzet ještě není tužený kosticemi, zkouší se pouze padnutí střihu a upřesňují se zdobné části korzetu, délka korzetu i tužení.

Dokončovací práce na korzetu trvají přibližně 14 dnů, dle náročnosti.
Tehdy je ideální osobní  předání, na kterém Vás naučím jak o korzet správně pečovat, řádné zapínání, utahování, čištění korzetu i skladování. Rady a tipy na nošení korzetu budete mít následně i sepsány, avšak osobní ukázka je více názorná.

Samozřejmě je možné korzet po první zkoušce a následném dokončení přímo odeslat (platí především pro zahraniční klienty)
Cena odeslaného korzetu po ČR je 150Kč, pro zahraniční klienty cca 250Kč (dle země určení)