Objednávka korzetu

Nyní se nelze objednat do pořadníku na korzety!
Nové objednávky na KORZETY přijímám od 1. 6. 2018 a to v počtu 12 objednávek do konce roku. V případě naplnění kapacity pořadník uzavírám. Velmi děkuji za váš zájem.

V současné době je čekací doba na výrobu korzetu pro mnoho objednávek kolem 12 měsíců od podání objednávky. Bohužel tuto dobu nemohu nikterak zkrátit.
V případě, že si objednáte korzet, stačí napsat nezávaznou objednávku na mail Riwaa(zavináč)seznam.cz, tímto se zapíšete do pořadníku na výrobu korzetu.
Mail nemusí obsahovat žádné bližší specifikace výrobku.

V době, kdy přijdete na řadu s šitím korzetu, si Vás pozvu na osobní konzultaci a měření.
Spolu vybereme vhodný střih, materiál, tužení i celkový vzhled korzetu ku Vaší spokojenosti, aby typ korzetu přesně odpovídal Vám i Vašim požadavkům na nošení.
Na této konzultaci si Vás i naměřím.
Hodinová konzultace je již započítána v ceně korzetu, další započatá hodina konzultace stojí 200,-.

Přibližně do dvou až čtyř týdnů (objednání korzetových komponentů ze zahraničí) si Vás pozvu na osobní zkoušku. Tehdy zkoušíme korzet z pokusného plátna tužený plastovými kosticemi.

Dokončovací práce na korzetu trvají přibližně 14 dnů, dle náročnosti.
Tehdy je ideální osobní  předání, na kterém Vás naučím jak o korzet správně pečovat, řádné zapínání, utahování, čištění korzetu i skladování. Rady a tipy na nošení korzetu budete mít následně i sepsány, avšak osobní ukázka je více názorná.

Zkoušky, konzultace ani předání korzetu není možné provádět mimo všední dny.

Samozřejmě je možné korzet po první zkoušce a následném dokončení přímo odeslat (platí především pro zahraniční klienty)
Cena odeslaného korzetu po ČR je 200Kč, pro zahraniční klienty cca 250Kč (dle země určení)