Objednávka korzetu

Nepřijímám další objednávky pro šití korzetů.
Dokončuji pouze objednávky, které jsou zapsány z předchozích let.

Vaše e-mailová adresa je uložena jen pro potřeby kontaktu ohledně Vaší objednávky. Můžete kdykoli pořádat o podrobnější vysvětlení, opravu, výmaz tohoto osobního údaje či podat námitku proti jeho zpracování. Pro další postup se můžete obrátit na dozorový orgán Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz, rubrika Poradna/Jak postupovat).

V době, kdy přijdete na řadu s šitím korzetu, si Vás pozvu na osobní konzultaci a měření.
Spolu vybereme vhodný střih, materiál, tužení i celkový vzhled korzetu ku Vaší spokojenosti, aby typ korzetu přesně odpovídal Vám i Vašim požadavkům na nošení.
Na této konzultaci si Vás i naměřím.
Hodinová konzultace je již započítána v ceně korzetu, další započatá hodina konzultace stojí 200,-.

Přibližně do dvou až čtyř týdnů (objednání korzetových komponentů ze zahraničí) si Vás pozvu na osobní zkoušku. Tehdy zkoušíme korzet z pokusného plátna tužený plastovými kosticemi.

Dokončovací práce na korzetu trvají přibližně 14 dnů, dle náročnosti.
Tehdy je ideální osobní  předání, na kterém Vás naučím jak o korzet správně pečovat, řádné zapínání, utahování, čištění korzetu i skladování. Rady a tipy na nošení korzetu budete mít následně i sepsány, avšak osobní ukázka je více názorná.

Zkoušky, konzultace ani předání korzetu není možné provádět mimo všední dny, o víkendu se věnuji rodině.

Samozřejmě je možné korzet po první zkoušce a následném dokončení přímo odeslat (platí především pro zahraniční klienty)
Cena odeslaného korzetu po ČR je 200Kč, pro zahraniční klienty cca 250Kč (dle země určení)