Yassmine

Úvod » Prádlo » Yassmine
kolekce-noire-yassmine

Kolekce „Noire“ předvedená na události La Femme představuje „temnější“ stránku ženské osobnosti a jak již název napovídá, hlavním tématem je černá. Použila jsem především průsvitné materiály v kombinaci s materiály efektními – satén, krajka, lakované tkaniny.

Naše múza fotografka Yassmine oblékla pro příležitost La Femme události playsuit s motivem leopardího vzoru. Tento model má něžně zvlněné krátké rukávy. Spodní vysoce vykrojená kalhotková část playsuitu je též jemně zvlněná a sed se rozepíná na tři patentky. Pro udržení punčoch na správném místě je pod modelem obléknutý i kratší podvazkový pás. Tento playsuit je možné nosit díky patentkám v sedu právě tímto způsobem spolu se sukní či kalhotami jako odvážnější halenka.

Foto: Marius Sachtikus Photography

Prádlo: Riwaa Nerona

Punčochy: Punčochy a punčocháče – Timea.cz

______________________________________

Collection „Noire“, which was shown at the event La Femme, presents a „darker“ side of female personality and as the name suggests, the main theme is black color. I used mostly translucent materials in combination with impressive materials – satin, lace and polished textiles.

Our muse and photographer Yassmine was dressed up for the La Femme event in playsuit with leopard pattern. This model has a gently waved short sleeves. The highly cut out „briefs“ part of the playsuit is also gently waved. Crotch is closed with three studs. To keep stockings in the right place we used shorter garter belt underneath the playsuit. Playsuit can be worn thanks to studs in crotch along with a skirt or pants as seductive blouse.

Photo by Marius Sachtikus Photography.

Lingerie by Riwaa Nerona

Stockings: Timea.cz