Panenka

Úvod » Korzety » "Waist training" » Panenka

Střih: viktorian

Materiál: růžový damašek, krajka

Cena: 5900,-

Korzet z růžového damašku s kontrastními černými prvky. Korzet je určen pro extrémní, avšak příjemné stažení pasu díky speciálnímu střihu.

Korzet je ušit z kouzelného starorůžového damašku s motivem vinných úponků. Kontrastní k něžné růžové jsou černé prvky použité na tunýlcích na kostice. Tyto jsou vytvořeny z pevného bavlněného saténu. Tato technika zpracování tunýlků je sice náročnější na čas, avšak další dvojitá vrstva materiálu chrání kostice proti prodření zvláště v případě, kdy korzet bude nošen jako spodní prádlo.
Korzet je tužen ocelovými kosticemi různých šíří a sil.

Korzet se zapíná na korzetové háky v černé barvě, průchodky, stuha pod šněrováním, lemovky a šněrovadlo jsou též v černé saténové verzi.
Pod šněrováním je odnímatelná destička.

Horní okraj korzetu je v zdoben půvabnou plastickou krajkou. Tato krajka je našita ručně po celém obvodu. Horní okraj krajky je provlečen úzkou černou stužkou.

Ke korzetu patří i černé široké podvazky se speciální pruženkou, kovovými velvetami a retro ozdobnými kovovými posunovači. Přední podvazky lze přepnou i do přední části pod korzetové háky.

Modelka: Limonáda

Autor fotografií Limonády: Danny Worm Photographer