Porcelain

Úvod » Korzety » "Waist training" » Porcelain

Střih: klasický čtvrtkošíčkový

Materiál: Starorůžový damašek v kombinaci s bavlněným saténem a tělovou krajkou

Cena: 7300,-

Vysoký korzet ušitý z béžovorůžového damašku s florálním motivem. Korzet je čtvrtkošíčkový – podpírá plné poprsí zespodu a ulevuje tím tíži prsou a tím i zádům. Korzet je tužen klasickou tkanou výztuží, speciálním korzetovým materiálem, který brání vytažení korzetu, kombinací plochých plastových kvalitních kostic a kostic ocelových. Korzet se zapíná na široké korzetové háky, které zpevňují přední část korzetu. S korzetovými háky ladí i průchodky ve stříbrném kovu.

Korzet je zdobený půvabnou ručně našívanou krajkou v chladně béžovém odstínu. S touto krajkou ladí i tunýlky na kostice, „stuha“ pod průchodky a lemování korzetu ze stejného materiálu. V přední části korzetu je malý potažený háček na konce šněrovadla, které pak nepřekážejí v pase, ale jsou umístěny právě pod jeho linií.
Povšimněte si dalších nenápadných a praktických ozdob – vyšívání kostic v barvě damašku na tunýlcích v chladně béžovém odstínu. S vyšíváním ladí i mašlička na srdcovém dekoltu, která zabraňuje nechtěnému rozepnutí háčku.
Záda korzetu jsou též v srdcovém tvaru. Pod šněrováním je umístěna odnímatelná destička.