Riwaa

Kolekce „Noire“ předvedená na události La Femme představuje „temnější“ stránku ženské osobnosti a jak již název napovídá, hlavním tématem je černá. Použila jsem především průsvitné materiály v kombinaci s materiály efektními – satén, krajka, lakované tkaniny.

Na fotografii od Marius Sachtikus Photography můžete vidět kolekci prádla v černé s tmavočervenými prvky – retro podprsenku inspirovanou 50´s s prošívanou spodní částí košíčku, kalhotky ze stejného materiálu, podvazkový pás „Nymph“ v celočerné verzi.
Korzet z výrazným stažením pasu je ušit z extra lesklého acetátového hedvábí a je dvojitě tužený ocelovými kosticemi. Zapíná se na černé korzetové háky. Celý korzet je zdobený ručně našívanými aplikacemi z tmavočervené krajkoviny.

Model, styling, prádlo a korzet: Riwaa Nerona

Foto: Marius Sachtikus Photography

Punčochy: Timea.cz

____________________________________

Collection „Noire“, which was shown at the event La Femme, presents a „darker“ side of female personality and as the name suggests, the main theme is black color. I used mostly translucent materials in combination with impressive materials – satin, lace and polished textiles.

In the photo by Marius Sachtikus Photography you can see a collection of lingerie in black with dark red elements – retro bra inspired by the fifties with quilted bottom of cups, panties from the same material, garter belt „Nymph“ in the all-black verison. Tight-lacing corset is made from extra shiny acetate silk and double boned with flat steel bones. Corset is closed with matching black busk. Whole corset is decorated with hand-sewn lace applications in dark red color.

Lingerie, model, styling and corset by Riwaa Nerona

Stockings: Timea.cz