Therése

Úvod » Korzety » Therése

Kolekce „Noire“ předvedená na události La Femme představuje „temnější“ stránku ženské osobnosti a jak již název napovídá, hlavním tématem je černá. Použila jsem především průsvitné materiály v kombinaci s materiály efektními – satén, krajka, lakované tkaniny.

Překrásná múza Therése Rosier, zakladatelka La Femme – projektu zvěčněná od fotografa Marius Sachtikus Photography!

Na sobě má průsvitný korzet z pevné síťoviny s plnou přední a zadní částí. Ze saténových tunýlků na kostice ze spirálové kostice vedou podvazky ve tvaru „Y“. Ke korzetu patří i retro podprsenka inspirovaná 50´s z lakové tkaniny s perlovým leskem v kombinaci s průsvitným prádlovým tylem. Aby vyniklo Therésčino božské pozadí, zvolila jsem pouze tanga kalhotky.

Prádlo a korzet: Riwaa Nerona

Model a styling: Therése Rosier

Foto: Sachtikus.com

______________________________________

Collection „Noire“, which was shown at the event La Femme, presents a „darker“ side of female personality and as the name suggests, the main theme is black color. I used mostly translucent materials in combination with impressive materials – satin, lace and polished textiles.

Gorgeous muse Therése Rosier, founder of La Femme – Project, immortalized by Marius Sachtikus Photography.

She wears sheer mesh corset with satin front and rear panel. The satin tunnels for spiral steel bones are visualy followed by detachable suspenders with „Y“ shape. The set includes retro bra inspired by the fifties. Bra is made of polished material with pearlescent shine in combination with transparent tulle for lingerie. To highlight Therese´s beautiful buttocks, I chose only thong panties.

Lingerie and Corset by Riwaa Nerona

Model and styling by Therése Rosier